Back To Basics: David James Edition

Kutsume Teid osalema 11. oktoobril „Back To Basics: David James Edition” seminarile.

David James-i seminari sisu

SCCM (System Center Configuration Manager) on lühend, mis ei vaja tutvustamist, sest on Eestis üks enim juurutatumaid keskhalduslahendusi. Me kõik kasutame seda ning oskame hinnata selle väärtust. Ilma SCCM´ita ei kujuta me tänapäeva IT´d enam ettegi! Aga mis on selle kõige taga? Kes on need inimesed, kes selle kõik meile võimalikuks teevad? Kuidas nad seda teevad ning kas nad on tõesti olemas? Nendele ja teistele küsimustele saad vastuse 11. oktoobril 2018, kui David James, SCCM toote arhitekt ja evangelist peab esmakordselt Tallinnas päevase seminari. Lisks, uudisena tutvustab Justin Chalfant, Patch My PC asutaja, kolmanda-partei toodete turvauuenduste lahendust.

See on once in a lifetime võimalus kohtuda SCCM tehnilise tootejuhiga siin, Eestis.

Kes on David James ja miks ta Eestisse tuleb?

David James, SCCM arhitekt ja evangelist tuleb Eestisse

Selle aasta veebruaris sai korraldatud “Configuration Manager Back to Basics: Tagasi Algusesse” seminar, kus muuhulgas tehti osalejatega üks grupipilt, mis saadeti David Jamesele kutsega Eesti kommuunile külla tulla. Maikuus David kinnitas, et saab meie kommuuni külastada ja juba peagi, oktoobris 2018 ongi meil võimalik teda siin näha. David James, ametliku tiitliga “Director of Engineering, ConfigMgr, Microsoft” on SCCM toote arhitekti ja evangelist, kes kõike seda protsessi juhib – loomulikult kõige tehnilisem inimene!

Seminar toimub 11.10.2018, 9.15 algab kogunemine, kell 9.30 – 17.00 on koolitus.

Mida seminarilt oodata?

UUS! 9.30 Patch My PCasutaja Justin Chalfant.

Justin Chalfant, Patch My PC

Justin räägib seminari alguses kolmanda-partei toodete turvauuenduste lahendusest, mis võimaldab publitseerida üle 270 uuenduse 150 erineva toote tarvis. Ning seda kõike automaagiliselt. Fookuses on ka SCCM 1806 funktsionaalsus, mis võimaldab palju uut ja põnevat ka uuenduste osas. Täiendavalt tutvustatakse meile ühte võimalikku lahendust, millega visualiseerida turvauuenduste olukorda asutuses ning antud lahendus on kõikidele täiesti tasuta!

11.00 – 14.30 David James aka DJAM.
Päeva põhistaar on David James, kes katab SCCM´i ja keskhalduse teemad. Seminar on planeeritud suures osas Q&A vormis. Nii saavad kõik meie parimad SCCM gurud otse toote loojalt küsida, miks, kuidas, kas või milleks. Päeva vürtsitab ka meie oma Liivimaa parim SCCM Chuck Norris – Kaido Järvemets (8 kordne MVP), kes räägib lähemalt CMG (Cloud Management Gateway) võludest.

 • Võimalus küsida MIKS asjad on nii nagu nad täna on.
 • Võimalus saada teada, kuidas Microsoft arendab Configuration Manageri:

   • Arendustsüklid.

   • Kuidas neil on õnnestunud viimase 2,5 aasta jooksul välja anda iga kuu üks tehniline eelvaade ja kolm korda aastas uus versioon.

   • Mida toob tulevik?

   • Võimalus anda tagasisidet (mida reaalselt kuulatakse!)

  14.30 – 15.15 Kaido Järvemets, keskkhalduse Chuck Norris, kaidojarvemets.com/new

  Cloud Management Gateway ehk Interneti põhist klientide haldus.

  15.30 – 17.00 David James jätkab

  Koht ja aeg

  Kuupäev: Neljapäev, 11. oktoobril 2018 kell 9.30 – 17.00. Kogunemine algab 9.15
  Koht: Microsoft Eesti kontor, Rävala pst. 5, Tallinn
  Kontakt: Kaido Järvemets, me[at]kaidojarvemets.com/new
  Hind: Et katta David Jamesi siiatoomisega seotud kulud ning toetada kommuuni arengut Eestis, tuleb see sündmus osalustasuga.
  Varajase registreerija osalustasu (kuni 7. september 2018) – 69 EUR
  Alates 8. septembrist – 89 EUR inimese kohta.

Registreeru seminarile